Booster Apač Indian Spice 500ml

Tekutý booster Apač nemůže také chybět v našem sortimentu..

Jee vhodný na jakékoliv krmení, do methodmixů a vhodné do PVA materiálů. Je namíchán z několika druhů tekutých potrav, extraktů, aminokyselin a kvalitních anglických esencí a esenciálních olejů. Doplněn o dávku kořeněných extraktů a výtažků.

Vhodné pro celoroční použítí a také ve velmi studené vodě !

Dávkování : dostačujících je cca 30 - 40 ml na 1 kg návnad ( boilies, pelety, partikl, methodmix), pochopitelně je možno i více

Boilies Apač - Indian Spice obsahuje velké množství koření ze směsi Indian Spice, konkrétně  slušnou porci chilli a několik druhů pepře. Právě tato kořeněná složka  dělá z tohoto boilies opravdu našlapaně ostrou nástrahu. Díky velkému  množství koření je tato nástraha spíše selektivní a je určena na lov  těch největších kaprů. Apač byl testován převážně na našich svazových  vodách, jako je např. Labe a Novomlýnské nádrže, kde fungoval skvěle. Je  to celoroční boilies, které se nemusíte bát dát pod háček ani v zimním  období. Právě ve studené vodě Apač ukázal velkou sílu oproti jiným  druhům boilie. Kořeněné boilie má velmi odlišné složení než klasické  směsi z rybích mouček a Robin Redu, proto může být pro kapra zajímavější  a více vyhledávané, zvláště pokud byli velcí kapři již dříve uloveni.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Booster Apač Indian Spice 500ml

  • Prohlédnuto: 336
  • Výrobce: Chytil
  • Kód výrobku: Krmení
  • Dostupnost: Na skladě
0x zakoupeno
  • 249 Kč

Tagy: booster, apac, indian, spice, 500, ml, chytil

TOPlist