Penn 460L Slammer Live Liner
velikost navijáku počet ložisek kapacita vlasce převod váha cena za kus
460LL 5 + 1 292m/0,31mm 4,6 : 1 544g 3.290,00Kč


Naviják s volnoběžnou brzdou PENN Slammer LL

Rybářský navijáky s přední brzdou a volnoběžným systémem LiveLiner PENN Slammer nabízí nepředstavitelnou sílu a výkon při svojí poměrně malé velikosti. Pět kuličkových ložisek a jedno válečkové ložisko z nerezové oceli a stálé uzavření zpětného chodu garantují jemný a bezrázovitý chod.

Špičkový brzdový systém PENN HT 100 je uložen pod cívkou a tím je dokonale chráněn proti povětrnostním vlivům. Převody jsou z odolného bronzu a oceli.

Jsou nedílnou složkou výbavy mnoha uznávaných profesionálních rybářů po celém světě. Jsou vybaveny systémem LiveLiner (volnoběžný sytém), které vám dovolí lovit na živou návnadu, kdy ryba při chycení návnady neucítí prakticky žádný odpor při odvíjení vlasce nebo šňůry z cívky.

U těchto navijáků je použitá nová patentovaná technologie Penn Level Line System – což je speciální systém zdvihu cívky, který zajišťuje i při použití pletených šňůr co nejrovnoměrnější ukládání na cívku a tím snižuje riziko zamotání vlasce nebo šňůry a zároveň zvyšuje nahazovací vzdálenost. Sám výrobce o něm říká: "je to nejlepší celokovový naviják, jaký jsme kdy vyrobili pro jakékoli zatížení".

Ocení ho i ti, kteří dávají přednost lovu těžší přívlači s použitím nejtvrdších pletených šňůr, kdy se táhnoucí vobler pohybuje velmi pomalu. Tyto navijáky zvládnou opravdu velké ryby, bez obav, že se vám zhroutí pod rukama.

Materiál: celokovové tělo "full metal body" s úpravou na slanou vodu "all water protected"

Hřídel: hlavní hřídel z nerez oceli

Brzda: exkluzivní PENN HT 100 brzdový systém

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Penn 460L Slammer Live Liner

  • Prohlédnuto: 2689
  • Výrobce: Penn
  • Kód výrobku: Navijáky
  • Dostupnost: Na skladě
0x zakoupeno
  • 3 290 Kč

Tagy: navijak, penn, slammer, live, liner, 460l, morsky, rybolov

TOPlist