Obchodní podmínky

Provozovatel internetového portálu www.rybarskepotreby-voracek.cz 

Voráček Pavel

Leskovecká 315

Praha 5 Zličín

15521

IČO:45710911


REGISTRACE:

Prohlašujeme, že data slouží pouze pro účely indentifikace při nákupu v internetovém obchodě www.rybarskepotreby-voracek.cz a nebudou poskytnuty třetím stranám.


Nemusíte se ničeho bát. Pokud se náhodou spletete a objednáte něco, co jste nechtěli, můžete nám bez problémů napsat nebo zavolat (ovšem ještě nejlépe týž den) a my objednávku upravíme, případně i zrušíme.


Jako jedni z mála prodejců vám umožňujeme navinout vlasce a šňůry přímo na vaši zaslanou cívku navijáku. 

Pravidla obchodu.

1.Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů. 

Při nevyzvednutí zásilky má prodávající právo na náhradu škody ve výši odpovídající poštovnému za cestu tam a zpět a balnému.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

Dodací podmínky

Za normálních podmínek máme veškeré nabízené zboží na skladě v dostatečném množství. V případě osobního odběru je zboží k dispozici již v den objednávky. Při využití přepravy DPD a České pošty je doba doručení 2 - 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky, popř. od převodu peněz na bankovní účet prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo prodloužit dodací lhůtu ve zvláštních případech vzniklých vyšší mocí nebo v případech, kdy nebylo z objektivních příčin možné uskutečnit dodávku v předpokládaném čase. V takovém případě bude zákazník upozorněn nebo objednávka vykryta částečně a k dodatečnému plnění objednávky již neúčtujeme žádné náklady na dodání zboží. Rovněž tak Vás upozorníme na nedostupnost vybraného zboží a nabídneme Vám adekvátní náhradu zboží. Pro obchodníky je připravena řada možných slev. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout objednávku nestandardního či spekulativního složení či velikosti nebo si vyžádat zálohu na speciální zboží.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, přepravní společností DPD anebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno obvykle do 2 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem do 2 prac. dnů od obdržení platby).

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

Výměna zboží : V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost ,barvu či změnu typu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.


Zásilkovna - doručení na výdejní místo 

prosíme o napsání adresy výdejního místa do komentáře k objednávce.

Zásilkovna výdejní místa ČR do 5kg, délky 50cm - platba předem .............. 68,00 Kč (platí při objednávce do 1.199,00 Kč). Od 1.200,00 Kč doprava zdarma.

Zásilkovna výdejní místa ČR do 5kg, délky 50cm - platba při převzetí ....... 99,00 Kč (platí při objednávce do 1.899,00 Kč). Od 1.900,00 Kč doprava zdarma.

Zásilkovna výdejní místa ČR do 10kg, délky 70cm - platba předem .......... 119,00 Kč (platí při objednávce do 2.199,00 Kč). Od 2.200,00 Kč doprava zdarma.

Zásilkovna výdejní místa ČR do 10kg, délky 70cm - platba při převzetí ... 149,00 Kč (platí při objednávce do 2.499,00 Kč). Od 2.500,00 Kč doprava zdarma.Cena poštovného na adresu při platbě předem na náš účet č. 2085656023 / 0800 - VŽDY POČKAT NA POTVRZENÍ KOMPLETNÍ OBJEDNÁVKY:

1. Doručení na adresu do 10 kg po České republice ......................... 149,00 Kč (platí při objednávce do 2.499,00 Kč). Od 2.500,00 Kč doprava zdarma.

2. Doručení na adresu do 30 kg po České republice ........................ 249,00 Kč (platí při objednávce do 3.699,00 Kč). Od 3.700,00 Kč doprava zdarma.


Možnosti platby:

Dobírkou : Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky.
   
Cena poštovného na adresu přepravní společností na při platbě dobírkou:

1. Doručení na adresu do 10 kg po České republice ......................... 189,00 Kč (platí při objednávce do 2.899,00 Kč). Od 2.900,00 Kč doprava zdarma.

2. Doručení na adresu do 30 kg po České republice ........................ 299,00 Kč (platí při objednávce do 3.899,00 Kč). Od 3.900,00 Kč doprava zdarma.

    

Platba bankovním převodem : Pokud si zvolíte tento způsob, platbu proveďte vždy až po emailu, kde vám odsouhlasíme úplnost objednávky.

1. Bankovním převodem z vašeho účtu (internetbanking, GSM banking a bezhotovostním převodem přímo ve vaší bance)

Bankovní spojení : číslo našeho účtu: 2085656023 / 0800

Hotově, osobní odběr : V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží.

Cena poštovného na Slovensko:
prosíme o napsání adresy výdejního místa do komentáře k objednávce

Zásilkovna do 5 kg platba při převzetí ....................128,00 Kč (max. váha zásilky 5 kg, max. délka zásilky 50 cm)

Zásilkovna do 10 kg platba při převzetí ....................189,00 Kč (max. váha zásilky 10 kg, max. délka zásilky 70 cm)

Česká pošta do 4.499,00 Kč ........................................................................ 350,00 Kč

Česká pošta nad 4.500,00 Kč - poštovné zdarma - hradí naše firma ............. 0,00 Kč 

   

Odstoupení od smlouvy :

Kupující má dle odst. 6 zák. č. 367/2000 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, nejlépe v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Ke zboží přiloží písemnou žádost o odstoupení od kupní smlouvy, doklad o nákupu, iniciály kupujícího a číslo účtu, na který bude finanční obnos vrácen. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. V žádném případě neposílejte zboží na dobírku. Pokud není vrácené zboží v původním stavu, bere kupující na vědomí, že vrácena částka může být ponížena o částku, o kterou se snížila hodnota zboží. Náklady spojené s dopravou se nevrací.

TOPlist