Booster Black Panther 500ml

Tekutý booster Black Panther - broskev/černý pepř nemůže také chybět v našem sortimentu..

Je vhodný na jakékoliv krmení, do methodmixů a vhodný do PVA materiálů. Oblíbená kombinace chytlavých vůní v černém kabátu. Kombinace příjemné anglické esence Broskev a esenciálního oleje černý pepř je známou, dá se říci na rybářském trhu provařenou kombinací. My Vám ji ale přinášíme v jiném podání, jak je naším dobrým zvykem.Vůně je ve vodě velmi intezivní.

Vhodné pro celoroční použítí a také ve velmi studené vodě !

Dávkování : dostačujících je cca 30 - 40 ml na 1 kg návnad ( boilies, pelety, partikl, methodmix), pochopitelně je možno i více

 

Black Panther boilies :

Naším cílem bylo opět vytvořit nástrahu a návnadu, kterou budou kapři milovat. V průběhu roku jsme složení „Panthera“ několikrát měnili, než jsme dosáhli výsledku, který nás leckdy velmi mile překvapil svojí stoupající účinností.

Samotná směs vyniká svojí hrubší strukturou, obsah tříděných rybích mouček je rovných 50%, další část tvoří kvalitní pepř, který dodává boilie svoje selektivní účinky. Množství pepře není nijak přehnané, ale ve výsledku s boilie vystupuje dostatečně. Zbytek suché směsi tvoří objemové suroviny, mléčné proteiny, mořská řasa a vaječiny. Kuličku dotváří skvělá šťavnatá broskvová esence a oblíbený esenciální olej černý pepř.

Boilies se skvěle osvědčilo při lovu velkých kaprů na rozlehlých štěrkovnách s tvrdým dnem. Velké množství záběrů dosahovalo na řekách a rybnících. Nejvíce produktivním obdobím bylo jaro a podzim, dost ryb se na něj ulovilo hned po rozmrznutí vodní hladiny a také na pozdní podzimní až zimní čas.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Booster Black Panther 500ml

  • Prohlédnuto: 4551
  • Výrobce: Chytil
  • Kód výrobku: Krmení
  • Dostupnost: Na skladě
0x zakoupeno
  • 249 Kč

Tagy: booster, black, panther, 500, ml, chytil, broskev, cerny, pepr

TOPlist