Berkley - vlasec NANOFIL 0,12 - 6,934kg - průhledný

FANTASTICKÝ NANO VLASEC

První vlasec vyroben s využitím NANO-TECHNOLOGIE

ŽÁDNÁ PLETENÁ ŠŇŮRA, ŽÁDNÝ MONOFIL.

Nahazuje se s ním o 35% dál než s ostatními vlasci!

Berkley, světový lídr ve vývoji a výrobě moderních rybářských vlasců představuje novou generaci vlasců NanoFilTM. 7 roků výzkumu a vývoje potřebných k uvedení tohoto bezkonkurenčního vlasce na trh. Výsledkem jsou vlasce s ultra tenkým průměrem a vysokou nosností.

NanoFilTM spojuje výhody sňůr s vysokou nosností monofilových vlasců. Absolutně jemný Nano vlasec s nulovou průtažností. Extrémní nosnost při neuvěřitelně tenkých průměrech. Hladkost povrchu a struktura vlasce zaručuje pohodlné nahazování do velkých vzdáleností a zároveň vysokou odolnost vůči oděru. NanoFilTM je vynikající výhradně při lovu dravců, kaprů a bílých ryb ve sladké vodě. Jeho struktura umožňuje použití i ve slané vodě. Menší odpor vody! Delší hody! To je Vaše výhoda. Více záběrů! Více úlovků! Více úspěchů!

Berkley Nano vlasec byl na výstavě EFTTEX v Amsterdamu vyhlášen za nejlepší inovaci v oblasti vlasů roku 2011.

Nepotřebujete šňůru, ani monofil, ale novou generaci Nano vlasců. NanoFilTM vyrobený z pogelovaného Polyetylénu. Molekulární spojení stovek nanovláken Dyneema® formuje jedno jediné Nano vlákno. Dyneema®, světově nejpoužívanější materiál při výrobě rybářských šňůr zabezpečuje Nano vlasci pevnost pletené šňůry a hladký povrch monofilu.

- Minimální průměr. Maximální nosnost

- Delší a přesnější hody.

- Žádný paměťový efekt.

- Vysoká citlivost díky nulové neprůtažnosti.

CENA ZA JEDEN METR 3,30Kč - Délku vlasce motáme na navíječce dle přání zákazníka z velkých cívek. Je možné namotat na přinesené ( zaslané ) cívky od navijáku a nebo na volné špulky, které nabízíme zdarma k vlasci. Cena je uvedena za 1metr

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Berkley - vlasec NANOFIL 0,12 - 6,934kg - průhledný

  • Prohlédnuto: 11289
  • Výrobce: Berkley
  • Kód výrobku: Vlasce
  • Dostupnost: Na skladě
250x zakoupeno
  • 3 Kč
TOPlist